akbank firuzköy şubesi avcılar

Akbank Firuzköy Avcılar İstanbul Şubesi

Akbank Firuzköy Avcılar İstanbul Şubesi

ŞUBE ADI: Firuzköy
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
ŞUBE KODU: 1192
TELEFON: 0212 428 4946
FAKS NO: 0212 428 6872
ŞUBE ADRESİ: Firuzköy Bulvarı No 93-95 Avcılar İstanbul

AKBANK FİRUZKÖY AVCILAR İSTANBUL ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

Akbank Firuzköy Şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Akbank Firuzköy şubesine 0 (212) 428-4946 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 (212) 428-6872 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleriniz için 444 25 25 numaralı çağrı merkezini veya www.akbank.com adresli online internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.
EFT veya havale gibi para transferi (TL) işlemleri için Akbank banka kodu “46”, Firuzköy şube kodu “1192” olarak tanımlanmıştır. Uluslararası para transferleri için kullanılan (USD, EUR ve GBP) SWIFT / BIC kodu tüm Akbank şubeleri için aynı olup “AKBKTRIS” şeklindedir. Daha detaylı bilgi için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

AKBANK FİRUZKÖY AVCILAR İSTANBUL ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 09:00 – 17:00
ÖĞLE ARASI: Tüm Gün Açık
HAFTA SONU: Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank Firuzköy şubesi haftaiçi sabah 09:00’da açılmaktadır. Şubede kapanış saati olan akşam 17:00’e kadar hizmet verilmektedir. Firuzköy şubesi öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri şube kapalıdır.

AKBANK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

BANKA İSMİ: Akbank
BANKA KODU (EFT): 0046
SWIFT KODU (BIC): AKBKTRIS
İNTERNET ŞUBESİ: akbank.com

AKBANK ÇAĞRI MERKEZİ: 444 25 25

Akbank Firuzköy Şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

Akbank Firuzköy Avcılar İstanbul Şubesi
Akbank Firuzköy Avcılar İstanbul Şubesi

4 Yorum

  • This is why i\’d rather have a green and red scarf. Next to keeping my scarfs in-house I keep them in separate house. Unfortunately I can wear them only when its winter – summer is bit warm for scarfs 🙂

    I hope that you agree with me

    • I agree with you – I also keep my scarves in one special place. I wear them only when its winter and winters here can be vary vary cold.

  • I change my set of scarves every year. Sometimes it costs me a lot of money but when scarves are in question I simply just don\’t care.