aras kargo ıspartakule avcılar şubesi istanbul

Aras Kargo Ispartakule Avcılar Şubesi

Aras Kargo Ispartakule Avcılar Şubesi iletişim Bilgileri. Aras Kargo Ispartakule Avcılar Şubesi Konum

ŞUBE ADI: Ispartakule
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
TELEFON: 0549 823 1890
FAKS NO: 0549 823 1891
ŞUBE ADRESİ: TAHTAKALE MAHALLESİ FİRUZE ÇİÇEĞİ SOKAK NO: 1 BLOK D AVCILAR İSTANBUL

ARAS KARGO ISPARTAKULE AVCILAR ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

Aras Kargo Ispartakule Avcılar şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Ispartakule Avcılar şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Aras Kargo Ispartakule Avcılar şubesi şubesine 0549 823 1890 numaralı telefon aracılığıyla veya 0549 823 1891 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında kargo gönderi işlemleriniz için 444 25 52 numaralı çağrı merkezini veya araskargo.com.tr adresli online internet sitesini kullanabilirsiniz.
Aras Kargo Ispartakule Avcılar şubesi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir; isim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer kargo şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
Aras şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

ARAS KARGO ISPARTAKULE AVCILAR ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 08:30 – 18:00
HAFTA SONU: Cumartesi 08:30 – 13:00 – Pazar Günü Kapalı

Kargo şirketleri çalışma günleri, müşterilerin hizmet alabilecekleri günler hakkında bilgi sahibi olmaları açısından önem arz etmektedir. Kargo şirketleri çalışma günleri belirlenirken hem kargo şirketlerinin personelleri hem de kargo şirketlerinin müşterileri göz önünde bulundurulur. Gerek çalışan memnuniyetini gerekse müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarabilmek ve o seviyelerde tutabilmek adına, bir takım çalışmalar gerçekleştiren firmalar, kargo şirketleri çalışma günlerini bu doğrultuda hayata geçirdikleri zaman planlaması ile belirlerler. Bu zaman planlaması çoğu kargo şirketinde aynı olmakla birlikte küçük farklılıklar da gösterebilmektedir. Bazı Avcılar kargo şubeleri haftanın 5 günü çalışmayı tercih ederken, bazı kargo şirketleri çalışma günlerini 6 gün olarak ayarlamakta bazı kargo şirketleri ise çalışma günlerini 5,5 gün olarak belirlemektedir. Pazar günleri ise tüm kargo şirketleri kapalıdır.

ARAS KARGO HAKKINDA GENEL BİLGİLER

KARGO ADI: Aras Kargo
KARGO TAKİP SAYFASI: araskargo.com.tr
İNTERNET ŞUBESİ: araskargo.com.tr

ARAS KARGO ÇAĞRI MERKEZİ: 444 25 52

Aras Kargo Ispartakule Avcılar şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

aras kargo ıspartakule avcılar şubesi istanbul
aras kargo ıspartakule avcılar şubesi

8 Yorum