mng kargo firuzköy avcılar şubesi istanbul

MNG Kargo Firuzköy Avcılar Şubesi

MNG Kargo Firuzköy Avcılar Şubesi iletişim Bilgileri. MNG Kargo Firuzköy Avcılar Şubesi Konum

ŞUBE ADI: Firuzköy
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
TELEFON: 0212 428 5580
FAKS NO: 0212 428 5581
ŞUBE ADRESİ: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Beyoğlu Caddesi No: 23/a Firuzköy Avcılar ISTANBUL

MNG KARGO FİRUZKÖY AVCILAR ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

MNG Kargo Firuzköy Avcılar şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. MNG Kargo Firuzköy Avcılar şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. MNG Kargo Firuzköy Avcılar şubesi şubesine 0212 428 5580 numaralı telefon aracılığıyla veya 0212 428 5581 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında kargo gönderi işlemleriniz için 0850 202 02 02 numaralı çağrı merkezini veya mngkargo.com.tr adresli online internet sitesini kullanabilirsiniz.
MNG Kargo Firuzköy Avcılar şubesi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir; isim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer kargo şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
MNG şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

MNG KARGO FİRUZKÖY AVCILAR ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 08:30 – 18:00
HAFTA SONU: Cumartesi 08:30 – 14:00 – Pazar Günü Kapalı

Kargo şirketleri çalışma günleri, müşterilerin hizmet alabilecekleri günler hakkında bilgi sahibi olmaları açısından önem arz etmektedir. Kargo şirketleri çalışma günleri belirlenirken hem kargo şirketlerinin personelleri hem de kargo şirketlerinin müşterileri göz önünde bulundurulur. Gerek çalışan memnuniyetini gerekse müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarabilmek ve o seviyelerde tutabilmek adına, bir takım çalışmalar gerçekleştiren firmalar, kargo şirketleri çalışma günlerini bu doğrultuda hayata geçirdikleri zaman planlaması ile belirlerler. Bu zaman planlaması çoğu kargo şirketinde aynı olmakla birlikte küçük farklılıklar da gösterebilmektedir. Bazı Avcılar kargo şubeleri haftanın 5 günü çalışmayı tercih ederken, bazı kargo şirketleri çalışma günlerini 6 gün olarak ayarlamakta bazı kargo şirketleri ise çalışma günlerini 5,5 gün olarak belirlemektedir. Pazar günleri ise tüm kargo şirketleri kapalıdır.

MNG KARGO HAKKINDA GENEL BİLGİLER

KARGO ADI: MNG Kargo
KARGO TAKİP SAYFASI: mngkargo.com.tr
İNTERNET ŞUBESİ: mngkargo.com.tr

MNG KARGO ÇAĞRI MERKEZİ: 444 06 06

MNG Kargo Firuzköy Avcılar şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

mng kargo firuzköy avcılar şubesi istanbul
mng kargo firuzköy avcılar şubesi

2 Yorum

 • Hey! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?

  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing
  several weeks of hard work due to no backup.
  Do you have any solutions to stop
  hackers?

 • Nice blog here! Also your website loads up very fast!
  What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?

  I wish my site loaded up as quickly as
  yours lol