ptt kargo avcılar reşitpaşa şubesi istanbul

PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa Şubesi

PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa Şubesi iletişim Bilgileri. PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa Şubesi Konum

ŞUBE ADI: Reşitpaşa
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
TELEFON: 0212 695 5595
FAKS NO: 0212 695 5595
ŞUBE ADRESİ: CİHANGİR MAHALLESİ REŞİTPAŞA CADDESİ NO: 114 A AVCILAR İSTANBUL

PTT KARGO AVCILAR REŞİTPAŞA ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa Şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa şubesine 0212 695 5595 numaralı telefon aracılığıyla veya 0212 695 5595 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında kargo gönderi işlemleriniz için 444 1 788 numaralı çağrı merkezini veya www.ptt.gov.tr adresli online internet sitesini kullanabilirsiniz.
PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir; isim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT KARGO AVCILAR REŞİTPAŞA ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:00
HAFTA SONU: Cumartesi Pazar Günü Kapalı

Kargo şirketleri çalışma günleri, müşterilerin hizmet alabilecekleri günler hakkında bilgi sahibi olmaları açısından önem arz etmektedir. Kargo şirketleri çalışma günleri belirlenirken hem kargo şirketlerinin personelleri hem de kargo şirketlerinin müşterileri göz önünde bulundurulur. Gerek çalışan memnuniyetini gerekse müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarabilmek ve o seviyelerde tutabilmek adına, bir takım çalışmalar gerçekleştiren firmalar, kargo şirketleri çalışma günlerini bu doğrultuda hayata geçirdikleri zaman planlaması ile belirlerler. Bu zaman planlaması çoğu kargo şirketinde aynı olmakla birlikte küçük farklılıklar da gösterebilmektedir. Bazı Avcılar kargo şubeleri haftanın 5 günü çalışmayı tercih ederken, bazı kargo şirketleri çalışma günlerini 6 gün olarak ayarlamakta bazı kargo şirketleri ise çalışma günlerini 5,5 gün olarak belirlemektedir. Pazar günleri ise tüm kargo şirketleri kapalıdır.

PTT KARGO HAKKINDA GENEL BİLGİLER

KARGO ADI: PTT Kargo
KARGO TAKİP SAYFASI: https://gonderitakip.ptt.gov.tr/
İNTERNET ŞUBESİ: www.ptt.gov.tr

PTT KARGO ÇAĞRI MERKEZİ: 444 1 788

PTT Kargo Avcılar Reşitpaşa Şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

ptt kargo avcılar reşitpaşa şubesi istanbul
ptt kargo avcılar reşitpaşa şubesi

6 Yorum

  • I have spent some great time there, too. You post returned me to this awesome road-trip that me and my girlfriend had back in 2011. Keep up the good work John, looking forward to your new posts.

    • Your road-trip was awesome, too. I have heard some stories on how you swim with dolphins. Sea was warm, sand was there – heaven on Earth.

  • Just a quick note on this road-trip diary – beaches that we visited where completely abandoned and wild.
    There was no water so we could\’t make any shower. We have to wait for return home.

    Beside that, we had really really good time here and I wish that one day you visit this magic place, too.