ups kargo avcılar şubesi istanbul

UPS Kargo Avcılar Şubesi

UPS Kargo Avcılar Şubesi iletişim Bilgileri. UPS Kargo Avcılar Şubesi Konum

ŞUBE ADI: Avcılar
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
TELEFON: 0212 422 2111
FAKS NO: 0212 422 2111
ŞUBE ADRESİ: Cihangir Mahallesi Petrol Ofisi Caddesi No: 17/I Avcılar İstanbul

UPS KARGO AVCILAR ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

UPS Kargo Avcılar şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. UPS Kargo Avcılar Şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. UPS Kargo Avcılar şubesine 0212 422 2111 numaralı telefon aracılığıyla veya 0212 422 2111 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında kargo gönderi işlemleriniz için 0850 255 00 66 numaralı çağrı merkezini veya ups.com.tr adresli online internet sitesini kullanabilirsiniz.
UPS Kargo Avcılar şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir; isim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer kargo şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
UPS şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

UPS KARGO AVCILAR ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 09:00 – 18:00
HAFTA SONU: Cumartesi 09:00 – 15:00 – Pazar Günü Kapalı

Kargo şirketleri çalışma günleri, müşterilerin hizmet alabilecekleri günler hakkında bilgi sahibi olmaları açısından önem arz etmektedir. Kargo şirketleri çalışma günleri belirlenirken hem kargo şirketlerinin personelleri hem de kargo şirketlerinin müşterileri göz önünde bulundurulur. Gerek çalışan memnuniyetini gerekse müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarabilmek ve o seviyelerde tutabilmek adına, bir takım çalışmalar gerçekleştiren firmalar, kargo şirketleri çalışma günlerini bu doğrultuda hayata geçirdikleri zaman planlaması ile belirlerler. Bu zaman planlaması çoğu kargo şirketinde aynı olmakla birlikte küçük farklılıklar da gösterebilmektedir. Bazı Avcılar kargo şubeleri haftanın 5 günü çalışmayı tercih ederken, bazı kargo şirketleri çalışma günlerini 6 gün olarak ayarlamakta bazı kargo şirketleri ise çalışma günlerini 5,5 gün olarak belirlemektedir. Pazar günleri ise tüm kargo şirketleri kapalıdır.

UPS KARGO HAKKINDA GENEL BİLGİLER

KARGO ADI: UPS Kargo
KARGO TAKİP SAYFASI: ups.com.tr/DetayliSorgu.aspx?Dil=TR
İNTERNET ŞUBESİ: ups.com.tr/

UPS KARGO ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 255 00 66

UPS Kargo Avcılar Şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

ups kargo avcılar şubesi istanbul
ups kargo avcılar şubesi

Yorum Yaz