yurtiçi kargo avcılar denizköşkler şubesi istanbul

Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler Şubesi

Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler Şubesi iletişim Bilgileri. Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler Şubesi Konum

ŞUBE ADI: Denizköşkler
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
TELEFON: 0212 590 4017
FAKS NO: 0212 590 4017
ŞUBE ADRESİ: Denizköşkler Mahallesi Rüzgarli Sokak Avcılar İstanbul

YURTİÇİ KARGO AVCILAR DENİZKÖŞKLER ŞUBESİ BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler Şubesi, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler şubesine 0212 590 4017 numaralı telefon aracılığıyla veya 0212 590 4017 faks numarası ile erişebilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında kargo gönderi işlemleriniz için 444 99 99 numaralı çağrı merkezini veya yurticikargo.com adresli online internet sitesini kullanabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir; isim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer kargo şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.
Yurtiçi şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

YURTİÇİ KARGO AVCILAR DENİZKÖŞKLER ŞUBESİ ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 09:00 – 10:00
HAFTA SONU: Cumartesi 09:00 – 13:00 – Pazar Günü Kapalı

Kargo şirketleri çalışma günleri, müşterilerin hizmet alabilecekleri günler hakkında bilgi sahibi olmaları açısından önem arz etmektedir. Kargo şirketleri çalışma günleri belirlenirken hem kargo şirketlerinin personelleri hem de kargo şirketlerinin müşterileri göz önünde bulundurulur. Gerek çalışan memnuniyetini gerekse müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarabilmek ve o seviyelerde tutabilmek adına, bir takım çalışmalar gerçekleştiren firmalar, kargo şirketleri çalışma günlerini bu doğrultuda hayata geçirdikleri zaman planlaması ile belirlerler. Bu zaman planlaması çoğu kargo şirketinde aynı olmakla birlikte küçük farklılıklar da gösterebilmektedir. Bazı Avcılar kargo şubeleri haftanın 5 günü çalışmayı tercih ederken, bazı kargo şirketleri çalışma günlerini 6 gün olarak ayarlamakta bazı kargo şirketleri ise çalışma günlerini 5,5 gün olarak belirlemektedir. Pazar günleri ise tüm kargo şirketleri kapalıdır.

YURTİÇİ KARGO HAKKINDA GENEL BİLGİLER

KARGO ADI: Yurtiçi Kargo
KARGO TAKİP SAYFASI: yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula
İNTERNET ŞUBESİ: yurticikargo.com

YURTİÇİ KARGO ÇAĞRI MERKEZİ: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Avcılar Denizköşkler Şubesi bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

yurtiçi kargo avcılar denizköşkler şubesi istanbul
yurtiçi kargo avcılar denizköşkler şubesi

17 Yorum