avcılar deniz taksi durağı istanbul

Avcılar Deniz Taksi Durağı

Avcılar Deniz Taksi Durağı İletişim ve Telefon Bilgileri. Avcılar Deniz Taksi Durağı Konum

DURAK ADI: Deniz
ŞEHİR: İstanbul
İLÇE: Avcılar
MOBİL TELEFON: 0212 694 5046
SABİT TELEFON: 0212 694 5046
DURAK ADRESİ: PLAJ YOLU SOKAK NO: 3 AMBARLI AVCILAR İSTANBUL

AVCILAR DENİZ TAKSİ DURAĞI BİLGİLERİ VE İLETİŞİM

Avcılar Deniz Taksi Durağı iletişim bilgileri ile durağa ulaşabilirsiniz. Avcılar Deniz Taksi Durağı, İstanbul ilinde Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Avcılar Deniz Taksi Durağına 0212 694 5046 numaralı mobil telefon aracılığıyla veya 0212 694 5046 sabit numaradan erişebilirsiniz.
Müşteriler için, ticari sarı taksiler için olumsuz düşünce ve davranışlar sona ermiyor. Taksiler için şikayetler de her geçen gün artış oluyor. Şikayetler genel olarak, taksi şoförlerinin agresif araç kullanması, araçta sigara içilmesi, araç temizliğnin yeterli yapılmaması ve kötü koku, yolcularla iletişimin kötü olması, ücret ödeme ile ilgili yaşanan sıkıntılar ve taciz gibi konular yolcuların önde gelen şikayet konularıdır. Oysa yolcuların beklentisi, güvenilir taksi olarak gördüğü en yakın taksi durağı ile iletişime geçmek ve en yakın taksi ile ücretini öğrenerek seyahat etmek, taksi ücretini kredi kartı ile ödemek ve ucuz taksi ile gitmek gibi belirleyebiliriz. Buna karşılık taksiler bu kadar masumane talepleri neden karşılamıyor veya karşılayamıyor. Takside genelde mal sahibi yalnız çalışıyor. Ancak şoföre kiraya veren de var. Genelde 12 saat çalışma düzeni bulunuyor. Bazı mal sahipleri şoförlerle aralarında anlaşıp 12 saat çalışıp 12 saat dinlenebiliyor. Bu nedenle stresin ilk nedeni yorgunluk olarak ortaya çıkıyor. Bir de işin maddi yönü var. Trafik kazası masrafları, zorunlu trafik sigortası, her yıl aracın fenni muayenesi, her yıl egzoz emisyon testi, taksimetre muayenesi, aracın bakımı ve tüm arıza masrafları, yaz ve kış lastikleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi, taksimetre tarife ayarı gibi kalemler ise şoförün belini büküyor. Hem maddi yetersizlik hem de yorgunluk taksicileri bilinçaltında yıpratıyor. Taksicilerin yaşadığı bu sıkıntılarda gün içinde strese dönüşüp yolcuya yansıyor. Big Rehber olarak bu sayfada yolcuların seyahat ederken güvenebileceği İstanbul Taksiciler Esnaf Odası kaydı bulunan Avcılar taksi durakları listelenmiştir. İyi yolculuklar dileriz.

AVCILAR DENİZ TAKSİ DURAĞI ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ: 24 saat açık
HAFTA SONU: 24 saat açık

Avcılar Deniz Taksi Durağı bilgilerinde hata ya da eksiklik oluğunu düşünüyorsanız lütfen admin@bigrehber.com mail adresimizden bilgi veriniz.

avcılar deniz taksi durağı istanbul
avcılar deniz taksi durağı

Yorum Yaz